معلم خصوصی زمین شناسی یازدهم علوم تجربی

معلم خصوصی زمین شناسی یازدهم علوم تجربی در تهران و شهرستان ها بیش از چندین سال سابقه استاد زن و مرد قبول پرداخت اقساط و توافقی


 تلفن: 09140418145
 لطفا پس از تماس با معلم یا استاد بگویید: «آگهی شما را در سایت هزار استاد دیده ام و کد «استاد-179» را اعلام کنید»
 سایت هزار استاد،یک سایت تبلیغات معلم خصوصی، اساتید و آموزشگاه ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: آذربایجان غربی - خوی
 تلفن: 09361864893 - 04133802166
 لطفا پس از تماس با معلم یا استاد بگویید: «آگهی شما را در سایت هزار استاد دیده ام و کد «استاد-74» را اعلام کنید»
 سایت هزار استاد،یک سایت تبلیغات معلم خصوصی، اساتید و آموزشگاه ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال قرارداد شما ندارد.
 مکان: آذربایجان شرقی - تبریز

زمین شناسی یازدهم
زمین شناسی یکی از درس هایی است که باید بتوانید آن را به خوبی یاد بگیرید از اینرو معلم های خصوصی و استاد های خصوصی وجود دارند که میتوانند انواع زمین شناسی را به شما به صورت خصوصی و گروهی و تکی آموزش دهند.

کلاس خصوصی زمین شناسی یازدهم
اگر به دنبال کلاس خصوصی زمین شناسی هستید و میخواهید یک معلم خصوصی را جهت تدریس زمین شناسی پیدا کنید در لیست بالا می توانید اسامی خیلی از معلم های خصوصی که میتوانند کلاسهای خصوصی را تدریس کنند و کلاس‌های حمل تمرین برگزار کنند را مشاهده نمایید.

تلفن معلم خصوصی زمین شناسی یازدهم
اگر به دنبال شماره تلفن معلم خصوصی زمین شناسی هستید در لیست بالا می توانید اسامی معلم خصوصی هایی که می توانند درس زمین شناسی را به صورت خصوصی و عمومی درصد هم را مشاهده نمایید در پایین نام هر یک از معلم های خصوصی شماره تلفن های تماس آنها قرار داده شده است