شغلی دوم برای معلم ها و استادها

خلاصه
1398/09/21

اکثر افراد دوستدارند در کنار شغل خود یک شغل دوم دیگر هم داشته باشند. همه دوست دارند شغل دوم آن ها تقریبا در همان سطح قبلی باشد و از نظر جایگاه اجتماعی در همان سطح یا بالاتر باش


شغلی دوم برای معلم ها و استادها
مقدمه
اکثر افراد دوستدارند در کنار شغل خود یک شغل دوم دیگر هم داشته باشند. همه دوست دارند شغل دوم آن ها تقریبا در همان سطح قبلی باشد و از نظر جایگاه اجتماعی در همان سطح یا بالاتر باشد. از درآمدهای شغل دوم می توان برای تامین مخارج اضافی،هزینه سفر، هزینه های غیرتفریح و یا هر هزینه دیگری استفاده نمود. در ادامه این آموزش یک شغل دوم برای معلم ها،استادها و مربی های آموزشگاه ها معرفی خواهیم کرد.

معرفی شغل دوم برای معلم ها و استادها
یک شغلی که برای معلم ها و استادها و حتی مربی های آموزشگاه های مناسب است تدریس خصوصی می باشد. تدریس خصوصی درآمد نسبتا بهتری به تدریس در آموزشگاه ها و غیره دارد. اگر می توانید تدریس خصوصی کنید می توانید همین الان درخواست خود را اعلام کنید.


برای شروع ثبت نام چه کاری باید انجام داد؟
برای شروع از بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام رایگان استاد» کلیک نمایید. پس از اینکار فرم موردنظر را تکمیل نموده و در صفحه کاربری که به شما داده می شود، مشخص کنید چه درس هایی را می توانید درس بدهید. پس از اینکه برای شما یک صفحه ایجاد شد سعی کنید صفحه خود را تکمیل نمایید. منتظر بمانید کمی بعد شاگردانی که به کلاس های شما نیاز دارند با شما تماس می گیرند.


نکته: ثبت نام شما در کمتر از 3 دقیقه انجام می شود. حتما امتحان کنید.دیگر مقالات از سایت تدریس خصوصی هزار استاد :