کاری برای معلم ها و مربی های آموزشگاه

خلاصه
1398/09/20

اگر شما هم یک معلم و مربی آموزشگاه هستید و یا حتی یک استاد هستید و دوستدارید درآمد دیگری هم داشته باشید، بد نیست این مقاله کوتاه را بخوانید. یکی از راه هایی که معلم ها و مربی ه


کاری برای معلم ها و مربی های آموزشگاه
اگر شما هم یک معلم و مربی آموزشگاه هستید و یا حتی یک استاد هستید و دوستدارید درآمد دیگری هم داشته باشید، بد نیست این مقاله کوتاه را بخوانید. یکی از راه هایی که معلم ها و مربی های آموزشگاه از آن درآمد کسب می کنند تدریس خصوصی و عمومی است. شاگردان حاضرند به اساتید و معلم هایی که فن بیان خوب داشته باشند و بتوانند مطالب را به راحتی و بصورت حرفه ای به دانشجو و یا دانشجو آموزش دهند پول زیادی پرداخت کنند. اگر احساس می کنید شما هم یک معلم و یا استاد خوب برای یک دانش آموز هستید بد نیست کارهایی که در ادامه این مطلب به شما گفته می شود انجام دهید.


نوشتن روزمه خوب
شما به عنوان یک استاد یا حتی معلم باید همیشه یک رزومه خوب داشته باشید. روزمه شما باید مشخص کند که چندسال است تدریس می کنید،چه درس هایی تا حالا آموزش داده اید. همچنین باید افتخارات خود را معرفی کنید چه سابقه افتخارآمیزی دارید، مثلا چه کتابی نوشته اید، چه لوح تقدیرهایی اخذ نموده اید و غیره.


ایجاد یک صفحه اینترنت در سایت هزاراستاد
پس از اینکه روزمه خوبی برای خود نوشتید باید در وب سایت هزاراستاد به نشانی http://www.hezarostad.ir/  ثبت نام کنید. برای ثبت نام در سایت از بالای همین صفحه روی گزینه «ثبت نام رایگان استاد» کلیک نمایید. فرم موردنظر را تکمیل نموده و سپس در قسمت محیط کاربری خود مشخص کنید چه درس هایی را می توانید آموزش دهید.کار سایت هزاراستاد برای اساتید و معلم ها
این سایت با هدفمندی خاصی شاگردانی که به دنبال تخصص شما هستد و به دنبال یک معلم برای آموزش می گردند را از طریق موتورهای جستجوگر، شبکه های اجتماعی و محیط داخلی سایت به شما معرفی می کند.دیگر مقالات از سایت تدریس خصوصی هزار استاد :