پیدا کردن کار تدریس خصوصی

خلاصه
1398/09/18

اگر به دنبال کار تدریس خصوصی می گردید و یا اینکه یک معلم خصوصی هستید این مقاله را دنبال کنید. در این مقاله به شما یادخواهیم داد چگونه بتوانید از طریق اینترنت شاگردانی برای خود


پیدا کردن کار تدریس خصوصی
اگر به دنبال کار تدریس خصوصی می گردید و یا اینکه یک معلم خصوصی هستید این مقاله را دنبال کنید. در این مقاله به شما یادخواهیم داد چگونه بتوانید از طریق اینترنت شاگردانی برای خود پیدا کنید.

آموزش پیداکردن کار تدریس خصوصی
برای اینکه شاگردان خصوصی از طریق اینترنت پیدا کنید، اولین کار این است که از بالای همین سایت روی گزینه «ثبت نام رایگان استاد» کلیک نمایید. پس از اینکار فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. پس از ثبت نام وارد محیط کاربری می شوید. در این قسمت ابتدا باید تلفن همراه خود را تایید کنید. برای اینکار عددی که به شما نشان داده می شود را به شماره تلفنی که درج شده ارسال کنید.


در مرحله دوم، باید مشخص کنید که چه درس هایی را می خواهید درس بدهید. هر جلسه چند ساعت است و قسمت دروسی که می دهید چقدر است. پس از ثبت این اطلاعات باید منتظر بمانید تا صفحه ای برای شما ساخته شود. پس از انجام اینکار منتظر بمانید تا شاگردانی که به شما نیاز دارند با شما تماس بگیرند.دیگر مقالات از سایت تدریس خصوصی هزار استاد :