سوالات متداول کاربران هزار استاد

لیست کاملی از سوالات اولیه که امکان دارد برای بازدیدکنندگان پیش بیاید در این صفحه آماده نموده ایم، اگر فکر می کنید پرسش دیگری دارید از طریق فرم تماس با ما برای ما ارسال نمایید.


  تایید تلفن همراه به معنای آن است که شما باید ثابت کنید تلفن همراهی که وارد نموده اید متعلق به شما است. برای اینکار در پنل کاربری باید روی دکمه «تایید تلفن همراه» کلیک کنید. سپس با استفاده از تلفن همراهی که در بخش ثبت نام وارد نموده اید عددی که به شما نشان داده می شود را به شماره 14 رقمی نشان داده شده پیامک کنید.
  برای تغییر و ویرایش اطلاعات باید از منوی بالای سایت روی گزینه ورود کلیک کنید. در این قسمت تلفن همراه و رمزی که به هنگام ورود تعیین کردید را باید وارد نمایید. پس از ورود به کارتابل کاربری می توانید هر بخش را لازم دانستید تغییر دهید.
  این به معنی این است که، اطلاعات شما باید توسط کارشناسان سایت هزاراستاد تایید شود. پس از تایید از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود. همچنین در همین صفحه به شما پیام داده خواهد شد.
  این پیام به این معنی است که شما باید در همان صفحه روی گزینه «ثبت دروس تدریس من» کلیک نمایید. پس از اینکار این فرم را تکمیل نموده و دروسی که می خواهید درس بدهید تا انتخاب کنید. هرچه بهتر این فرم را پر کنید شاگردان سریع تر می توانند با شما تماس بگیرند.
  برای اینکار در کارتابل کاربری(محیط کاربری سایت) روی دکمه پروفایل من کلیک نمایید و سپس در قسمت پایین می توانید مشخصات شبکه های اجتماعی، کانال، سایت و غیره خود را وارد نمایید.
  برای اینکار در صفحه کاربری سایت، روی گزینه «پروفایل من» کلیک نمایید، سپس لینک فیلم معرفی خود را در قسمت «لینک معرفی ویدئو» قرار دهید. فیلم آموزش اینکار در همان قسمت قرار داده شده است.
  برای اینکار در صفحه محیط کاربری سایت، روی گزینه «عکس من» کلیک نمایید. سپس روی دکمه انتخاب عکس یا choose file کلیک نمایید. سپس روی دکمه «بارگزاری عکس» کلیک نمایید و منتظر بمانید تا عکس شما نمایش داده شود.
  برای حذف عکس پروفایل در محیط کاربری روی گزینه «عکس من» کلیک نمایید. سپس از قسمت پایین روی گزینه «حذف عکس» کلیک نمایید. پس از اینکار در پاسخ به تایید حذف روی دکمه «بله» کلیک نمایید.
  برای تغییر رمز عبور، در محیط کاربری روی گزینه «تغییر رمز عبور» کلیک نمایید. در این قسمت یکبار رمز عبور قبلی خود را وارد نموده و دوبار رمز عبور جدید را و سپ روی گزینه «تغییر رمز عبور» کلیک نمایید.
  برای اینکار ابتدا وارد محیط کاربری سایت شوید، سپس روی گزینه «درخواست حذف پروفایل» کلیک نمایید. در این قسمت روی گزینه «ثبت درخواست حذف پروفایل» کلیک نمایید. در کادر مربوط علت حذف را بنویسید و سپس روی گزینه «بله» کلیک نمایید. پس از اینکار بعد از تایید کارشناس پروفایل شما حذف می شود.
  برای اینکار در کارتابل کاربری(محیط کاربری سایت) روی دکمه پروفایل من کلیک نمایید و سپس در قسمت «سمت» می توانید از لیست سمت های موجود، سمت خود را انتخاب نمایید.
  امضای پروفایل یک متن کوتاه خاص شما می باشد. این متن می تواند یک جمله از بزرگان باشد، یک جمله از شما باشید یا هرچیزی که دوستدارید باشد. این امضا اختیاری است.
  ابتدا در سایت وارد محیط کابری خود شوید. در همان صفحه روی گزینه «ثبت دروس تدریس من» کلیک نمایید. در همین قسمت در بخش «رزومه،سابقه تدریس و افتخارات» می توانید یک متن کامل از کلیه دروسی که تدریس میکنید،سابقه فعالیت(مثلا چه جاهایی تا حالا درس داده اید و غیره) را وارد کنید.
  برای اینکار از بالای سایت روی گزینه «ثبت نام استاد» کلیک نمایید. فرم نشان داده شده را تکمیل نمایید و سپس روی گزینه «ثبت نام رایگان» کلیک نمایید. پس از اینکار در محیط کاربری سایت، دروس خود را انتخاب نمایید.
  وقتی که شما روی دکمه «ورود» کلیک می کنید و شماره موبایل و رمز عبور خود را وارد می نمایید. وارد یک صفحه می شوید که کلیه مشخصات شما نشان داده می شود. به این صفحه «محیط کاربری» سایت گفته می شود.